Zamów artykuł sponsorowany: 

Pheroamore – moc uwodzenia

Feromony są lotnymi substancjami wydzielanymi przez ciało u wszystkich ludzi. Warto zwrócić uwagę na fakt, że potrafią oddziaływać na podświadomość i są przeznaczone do komunikacji niewerbalnej. Nazwa pochodzi z języka greckiego i oznacza „niosący pobudzenie”.

O działaniu feromonów

Aktywują one obszary, które odpowiadają za dobry nastrój, pobudzenie seksualne oraz pożądanie. Wszystkie te pozytywny efekty są skutkiem pobudzenia organu lemieszowo-nosowego, który znajduje się w nozdrzach. Feromony są związkami bezwonnymi należącymi do grupy steroidów i alkaloidów. Ich zadaniem jest także przekazywanie informacji na temat płodności oraz gotowości do rozrodu. Poprawiają samoocenę i dodają dużo pewności siebie. Jednocześnie wprowadzają dobry nastrój i podnoszą znacznie atrakcyjność. Feromony Pheroamore zawierają uwodzicielski dodatek zapachowy, który na pewno zapadnie w pamięć. W sprzedaży są dostępne feromony zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Są umieszczone w podręcznym flakonie, który jest na tyle mały, że można go zawsze mieć przy sobie. Dzięki temu nigdy cię nic nie zaskoczy. Przydają się zwłaszcza podczas randki lub spotkań biznesowych. Nieważne jaka jest to okoliczność feromony sprawią, że będziesz czuć się lepiej oraz pewniej we własnym ciele. Ich stosowanie pomaga zapomnieć o kompleksach, ponieważ bardzo atrakcyjne osoby zaczną zwracać na ciebie uwagę. Pomogą zawsze być w centrum uwagi, a większa pewność siebie sprawi, że przejmiesz kontrolę nad sytuacją.

Pheroamore

Zapachy Pheroamore są wyjątkową kompozycją, w której pierwsze skrzypce gra cedr oraz ambra. W damskiej wersji zapachowej została dodana bergamotka oraz wanilia, natomiast zapachy dla mężczyzn zostały uzupełnione o nuty morskie i spiżmo. Są to perfumy przeznaczone dla osób zdecydowanych, które lubią być w centrum uwagi, a nawiązywanie nowych relacji nie jest dla nich problemem. Feromony mają to jeszcze dodatkowo ułatwić, ponieważ zapachy świetnie oddziałują na płeć przeciwną. Niezależnie od kontekstu sytuacji zawsze poprawiają nastrój oraz dodają pikanterii. Dzięki temu łatwiej pobudzić się do działania oraz nawiązać rozmowę. Aplikacja na skórę jest bardzo łatwa dzięki zamontowanej końcówce roll on. Feromony najlepiej rozprowadzić po szyi oraz nadgarstkach, ponieważ są to miejsca na ciele człowieka, które należą do najcieplejszych. Są one niezwykle wydajne i jedna lub dwie krople wystarczą nawet na 10 godzin. Perfumy Pheroamore są bardzo trwałym oraz mocnym produktem, który pomoże ci w pełni korzystać z życia. Jakość spotkań towarzyskich oraz randek po rozpoczęcie stosowania feromonów powinna ulec znacznej poprawie. Należy dodać, że każdy człowiek posiada swój specyficzny, unikalny zapach i to właśnie on jest określany jako feromony. W środowisku naturalnym informują one o stanie zdrowia, pokrewieństwie oraz o tym, czy dane stworzenie jest gotowe do reprodukcji. Na uwagę zasługują także syntetyczne feromony, których głównym celem jest podniesienie poziomu atrakcyjności oraz zdobycie większej pewności siebie. Produkty Pheroamore mają przede wszystkim zaktywizować pola w mózgu, które są bezpośrednio odpowiedzialne za odczuwanie pozytywnych uczuć i emocji. Nawet wcześniej nieśmiałe osoby mogą stać się duszą towarzystwa. Należy jednak używać ich ostrożnie, ponieważ ich zapach jest bardzo intensywny. Pomocny jest atomizer w formie kuleczki, dzięki któremu można spokojnie dozować krople. Należy mieć na uwadze, że zadaniem feromonów jest podkreślenie naturalnego zapachu. Dlatego mają go wzmocnić, a nie całkowicie przykryć.

1899 1176 Wiadomość