Zamów artykuł sponsorowany: 

Perfumy z feromonami dla kobiet – jak działają?

Kobiety mają zdecydowanie więcej możliwości ku temu, by podnosić swoją atrakcyjność w męskich oczach – za pomocą makijażu, fryzury, stroju, gry ciała. Jednak feromony mają moc, której nie da się przecenić – zwłaszcza że, co ciekawe, oddziałują nie tylko na przeciwną płeć!

Czym są feromony i jak działają?

Feromony to związki chemiczne wydzielane przez ludzi, zwierzęta i rośliny w celu uwodzenia – wabienia przedstawicieli przeciwnej płci. U człowieka znajdują się one głównie w pocie, a więc ich działanie jest znacznie ograniczone przez mycie się i stosowanie kosmetyków, które redukują pocenie oraz zabijają naturalny zapach ciała. Jak nietrudno się domyślić, u kobiet, stosujących niezliczone kosmetyki, jest to tym bardziej nasilone – feromony nie są w stanie przebić się przez zapach i działanie stosowanych produktów. Dlatego, chcąc skorzystać z ich niezwykłych możliwości, trzeba sięgnąć po feromony syntetyczne – Pheroamore dla kobiet.

Kiedy warto stosować Pheroamore?

Damskie feromony połączone z perfumami to świetny wybór przede wszystkim dla tych kobiet, które chcą podnieść swoje notowania u płci przeciwnej, niezależnie od tego, czy chodzi o erotyczne przygody, znalezienie kogoś do związku, czy też tylko wzbudzanie podziwu. Kobiety lubią czuć się piękne i pożądane, mieć wrażenie, że mają świat u swoich stóp, głównie, rzecz jasna, męski, a moc feromonów jest taka, że mogą to zapewnić wszystkim kobietom. Po zastosowaniu Pheroamore nawet szara myszka, najzwyklejsza, niemająca w sobie nic wyjątkowego i przeciętnie wyglądająca kobieta może sprawić, że wszyscy mężczyźni w jej otoczeniu będą czuć suchość w ustach i szybsze bicie serca. To nie magia, to chemia i biologia!

Na tym jednak nie koniec. Pheroamore dla pań to nie tylko propozycja dla tych kobiet, które chcą uwodzić, flirtować i zniewalać lub też po prostu zaangażować się w udany związek (nie warto wówczas rezygnować z używania Pheroamore, pozwolą one utrzymać związek w dobrej kondycji, a także zintensyfikują doznania podczas miłosnych zbliżeń!). Feromony sprawiają też, że używająca ich osoba budzi powszechny szacunek, zaufanie oraz łatwiej jest jej zjednywać sobie ludzi – także na gruncie zawodowym. I wreszcie, feromony oddziałują też na samą użytkowniczkę! Otwierają ją na innych, dodają jej spontaniczności, a przede wszystkim – pewności siebie. Stosując je, można poczuć się niemal jak na lekkim rauszu (ale w pozytywnym sensie), jest to więc remedium także na nieśmiałość.

Jak pachnie Pheroamore dla kobiet?

Zapach Pheroamore dla pań został tak skomponowany, by przypadł do gustu wszystkim użytkowniczkom i dodatkowo podkreślał ich kobiecość. Słodkie, zmysłowe nuty wanilii i jaśminu zostały zestawione z uwodzicielskim cedrem, drzewem sandałowym, delikatną konwalią i odświeżającą bergamotką.

640 480 Wiadomość